Oprawka do gwintowania z kompensacją osiową ISO/DIN Indexa IND1448630K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 222,20 zł
Cena regularna:
993,66 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do gwintowania z kompensacją osiową ISO/DIN Indexa IND1448630K
Indexa IND-144-8630K
IND1448630K
DIN69871-A,40 SZ1 TENSION/COMPRESSION TAP HOLDER INDEXA IND1448630K
IND-144-8630K
KC-016,1010ZN/SM.[NM]
Oprawki z kompensacją osiową. Odpowiednie do użycia w wiertarkach stacjonarnych oraz centrach obróbczych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Rozmiar tulejki | SC19 |
| Compression Range | 9.0 |
| Dimensions D | 38mm |
| Dimensions l | 60 mm |
| EAN13 | 5036140285354 |
| Extension Range | 9.0 |
| Range | M3-M12 |
| Shank | DN40 |
| Oznaczenie | 32400/40A |
| UNSPSC | 27112807 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 38.0mm |
| Shank Size | DN40 |
| l | 60mm |
| Collet Size (d) | SC19 |
| Tapping Range | M3-M12 |