Oprawka do imaków T.3 szybkowymiennych Indexa IND4455060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
181,64 €
Cena regularna:
147,67 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do imaków T.3 szybkowymiennych Indexa IND4455060K
Indexa IND-445-5060K
IND4455060K
Oprawka do imaków szybkowymiennych T.3 Indexa IND4455060K
IND-445-5060K
Opis produktu
Typ standardowyOprawki do szybkowymiennych imaków
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 70mm |
| Producent | Indexa |
| C | 48.5mm |
| D | 17.5mm |
| E | 35mm |
| Kod EAN13 | 5036140060166 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| F | 23mm |
| Lumens | 124mm |
| Głębokosć całk./opak. | 155 |
| Długość całk./opak. | 50 |
| Waga całkowita | 2.1 |
| Szerokość całk./opak. | 125 |
| Nr produktu | IND-445-5060K |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Used On | T.3 |
SM.CK016,578,5ZLNE