Oprawka stała do gwintowania bez kompensacji osiowej MAS Indexa IND1448512K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$334.75
Cena regularna:
$272.15
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka stała do gwintowania bez kompensacji osiowej MAS Indexa IND1448512K
Indexa IND-144-8512K
IND1448512K
BT40 SZ2 RIGID TAP HOLDER QC COOLANT Indexa IND1448512K
IND-144-8512K
SM.CK016,1109ZLNE
MAS 403 BT Chwyt stożkowy
Z wewnętrznym chłodzeniem. Odpowiednie do użycia w maszynach CNC ustawianych
na sztywne gwintowanie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Rozmiar tulejki | SC31 |
| Dimensions D | 50mm |
| Wymiar L | 90 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140285262 |
| Range | M6-M20 |
| Shank | BT40 |
| Supplier Part No. | 1448512K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 50mm millimetre |
| Shank Size | BT40 |
| l | 90mm |
| Collet Size (d) | SC31 |
| Tapping Range | M6-M20 |