Opryskiwacz plecakowy Li-ion 16L 12V 8Ah wózek i USB RD-BKMD04
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opryskiwacz plecakowy RD-BKMD04 wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu. Posiada szerokie i miękkie nakładki zapewniające długi komfort pracy. A także:
- Wykonane z wysokiej jakości polietylenu
- Wysokiej jakości system kontroli ciśnienia
- Elektroniczny system zabezpieczający przed przeładowaniem
- Koszyk
| Zastosowanie | Produkcja, Ogród |
| Typ napięcia znamionowego | Akumulator |
| Zbiornik do opryskiwania roztworem | 16 l |
| Długość węża | 1,5 m |
| Maksymalne ciśnienie | 4,5 bara |
| Pojemność baterii | 8 Ah |
| Maksymalny zasięg zraszania w pionie | 7 m |
| Maksymalny zasięg zraszania w poziomie | 8 m |
| Rodzaj cieczy | Wodne roztwory pestycydów |
| Napięcie pompy | 12 V |
| Długość przedłużenia teleskopowego | 0,85 m |
| Ciśnienie robocze | 0 - 0,45 MPa |
| Maksymalna szybkość podawania | 5 l/min |
Wyposażenie:
| Bateria | 1 szt. |
| Ładowarka | 1 szt. |
| Wózek | 1 szt. |
| Dysze | 5 szt. |