Osłona ochronna do przecinaków 22mm L-120 Kennedy KEN5059070K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osłona ochronna do przecinaków 22mm L-120 Kennedy KEN5059070K
Kennedy KEN-505-9070K
Osłona OCHRONNA do przecinaków 7/8"
KEN-505-9070K
Opis produktu
Skonstruowana z bardzo odpornego na uderzenia plastiku, pozwala przekierować siłę chybionego uderzenia bezpiecznie zdala od dłoni operatora. Do użycia z ośmiokątnymi przecinakami kamieniarskimi.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110281 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 120mm |
| Głębokosć całk./opak. | 80 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 0.1 |
| Szerokość całk./opak. | 80 |
| Nr produktu | KEN-505-9070K |
| To Suit Octogon Size | 22mm |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
KEN5059070K
OSLONA OCHRONNA DO PRZECINAKOW 7/8" Kennedy
KEN-505-9070K
SM.CK016,12,7ZLNE
Narzędzia Cromwell