Ostrza zapasowe do piły kabłąkowej 30" Rutland RTL5227970K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrza zapasowe do piły kabłąkowej 30" Rutland RTL5227970K
Rutland RTL-522-7970K
RTL5227970K
OSTRZA ZAPASOWE DO PILY KABLAKOWEJ 30" Rutland
RTL-522-7970K
SM.CK016,12,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrza zapasowe do pił kabłąkowych
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 760 |
| Szerokość całk. | 20 |
| Głębokość całk. | 3 |
| Waga całkowita | 0.08 |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Producent | Rutland Contrators Tools |
| Supplier Part No. | RTL-522-7970K |
| EAN13 Barcode | 5036140158399 |
| Waga 10 elementów | 850 g |
| Długość ostrza | 760 mm |
| Długość ostrza | 30" cal |