Otwornica 41mm 1.5/8" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica 41mm 1.5/8" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500410K
Kennedy KEN-050-0410K
KEN0500410K
41mm (1.5/8") BI-METAL HOLESAW Kennedy KEN0500410K
Kennedy KEN-050-0410K
SM.CK016,33,5ZLNE
Otwornica ze stałym uzębieniem - do wycinania otworów w arkuszach różnych materiałów o grubości do 3 mm. Do wykonywania wysokiej jakości otworów w drewnie, stali, mosiądzu, brązie, żeliwie, aluminium i tworzywach sztucznych. Część skrawająca wykonana z hartowanej stali HSS jest przyspawana do wytrzymałego korpusu ze stali stopowej. Odporna na wykruszenia konstrukcja do długotrwałej pracy; praktycznie niezniszczalna.
6 zębów na cal. Głębokość wycinania 38 mm (1,1/2").
Wymiary otwornicy i chwytu:
14-30 mm - używać chwytu K1 lub K4.
32-210 mm - używać chwytu K2 lub K10.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Producent | Kennedy |
| Kompatybilne uchwyty | K2, K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/2" cal |
| Głębokość skrawania | 38 mm |
| Średnica skrawania | 1 5/8" cal |
| Średnica skrawania | 41 mm |
| Materiał tnący | High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140025837 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Do zastosowania z uchwytami | K2, K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy stalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całkowita | 45 |
| Waga całkowita | 0.087 |
| Szerokość całk. | 45 |
| Supplier Part No. | 0500410K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Skok zębów | Constant |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| Waga elementu | 100 g |