Otwornica 51mm 2" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500510K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica 51mm 2" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500510K
Kennedy KEN-050-0510K
KEN0500510K
KC-016,38,8ZN/SM.[NM]
6 zębów na cal. Głębokość wycinania 38 mm (1,1/2").
Wymiary otwornicy i chwytu:
14-30 mm - używać chwytu K1 lub K4.
32-210 mm - używać chwytu K2 lub K10.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka, producent | Kennedy |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K2, K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/2" cal |
| Głębokość skrawania | 38 mm |
| Średnica skrawania | 2" cal |
| Średnica skrawania | 51 mm |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140025882 |
| ecl@ss | 21040306 |
| Do zastosowania z uchwytami | K2, K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokość całkowita | 55 |
| Długość całkowita | 55 |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Oznaczenie | KEN-050-0510K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Podziałka ostrzy | Stała |
| UNSPSC | 27112826 |
| Waga elementu | 120 g |