PRESSURE GAUGE TO SUIT KEN5039470K Kennedy KEN5675535K PRO20
dostępny
Cena regularna:
$78.66
Cena regularna:
$63.95
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy PRESSURE GAUGE TO SUIT KEN5039470K KEN5675535K
Kennedy KEN-567-5535K
KEN5675535K Kennedy PRESSURE GAUGE TO SUIT KEN5039470K
PRESSURE GAUGE TO SUIT KEN5039470K
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| eCl@ss Code | 21110000 |
| Supplier Part No. | 5675535K |
| UNSPSC Code | 27121500 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 30 tonnes |
| Wysokość całkowita | 1835mm |
| Szerokość całk. | 770mm |
| Numer produktu | KEN-567-5535K |
| Typ produktu | Pressure Gauge |
| Waga elementu | 105kg |
| Work Bed Adjustable Height | 7 x 140mm |
| Additional Features | Fits To KEN5039470K |
| Ram Stroke | 165mm |
| Table Aperture | 170mm |
| Working Table Width | 530mm |
| Base Size (W x D) | 750 x 700mm |
| Min/Max Height of Ram to Table | 980 to 140mm |