Pas podtrzymujący kręgosłup rozm. M 32-38" Tuffsafe TFF9622011B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas podtrzymujący kręgosłup rozm. M 32-38" Tuffsafe TFF9622011B
Tuffsafe TFF-962-2011B
TFF9622011B
BACK SUPPORT BELT - MEDIUM Tuffsafe
TFF-962-2011B
SM.CK016,60,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Belt Width | 8" cal |
| Brace Width | 1-1/4" in |
| Marka | Tuffsafe |
| EAN13 Barcode | 5036140221888 |
| eCl@ss Code | 40019107 |
| Maximum Waist Size | 38" cal |
| Minimum Waist Size | 32" cal |
| Sup. Part No. | TFF-962-2011B |
| Type | Back Support Belt |
| UNSPSC Code | 53102501 |