Pędzelek artystyczny No.2 z drewnianym trzonkiem i spiczastym czubkiem Kennedy KEN5336702K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.2 SOFT HAIR ARTIST BRUSH WOODEN HANDLE Kennedy KEN5336702K
Kennedy KEN-533-6702K
KEN5336702K
No.2 SOFT HAIR ARTIST BRUSH WOODEN HANDLE Kennedy
KEN-533-6702K
SM.CK016,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Drewniany trzonek - Spiczasty czubek
Stalowa skuwka. Miękkie włosie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140241862 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | No.2 |
| Supplier Part No. | 5336702K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 165mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 1.5mm 2/32" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Fine Point |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Hair |
| Brush Size Number | No.2 |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Brown |
| Brush Length | 10mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |