Perforator ręczny 1" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181593K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Perforator ręczny 1" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181593K
Kennedy KEN-518-1593K
PERFORATOR ręczny z prostyM TRZPIENIEM 1"
KEN-518-1593K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej stali węglowej. Przelotowa konstrukcja czyni z nich idealne narzędzie do oczyszczania otworów w skórze, drewnie, plastiku, tekturze i papierze.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Diameter | 1" calowe |
| Cut Diameter | 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140111066 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 115 |
| Waga całkowita | 0.415 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Nr produktu | KEN-518-1593K |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 340g |
KEN5181593K
PERFORATOR RECZNY Z prostyM TRZPIENIEM 1" Kennedy
KEN-518-1593K
SM.CK016,32,8ZLNE
Narzędzia Cromwell