Piła grzbietnica szeroka 8" Kennedy KEN5975480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
177,70 zł
Cena regularna:
144,47 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła grzbietnica szeroka 8" Kennedy KEN5975480K
Kennedy KEN-597-5480K
Piła GRZBIETNICA SZEROKA 8"
KEN-597-5480K
Opis produktu
Do precyzyjnego, czystego cięcia. Ostrze wykonane z elastycznego stopu stali z twardą stalową podstawą, uchwyt z solidnie wyszlifowanego drewna palisandrycznegoz blaszanym okuciem. Szerokość ostrza: 60mm (2 1/4”).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Steel |
| Długość ostrza | 200mm |
| Długość ostrza | 8" calowe |
| Materiał ostrza | Alloy Steel |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144392 |
| Kod eCl@ss | 21042201 |
| Handle Material | Rosewood |
| Saw Type | Gents Saw |
| Nr produktu | KEN-597-5480K |
| Liczba zębów na cal | 18 TPI zwojów na cal |
| Kod UNSPSC | 27111508 |
KEN5975480K
PILA GRZBIETNICA SZEROKA 8" Kennedy
KEN-597-5480K
SM.CK016,93,8ZLNE
Narzędzia Cromwell