Piła na wysięgniku benzynowym Odłączany wał, przedłużenie 1m RD-GPS01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Składana trymer spalinowy RD-GPS01 charakteryzuje się:
Zawsze pracuj z mieszanka benzyny i oleju do dwusuwów w stosunku 25:1
Zalecany olej SAE 10W/30 przez cały rok. Latem SAE 30W/40, a zimą SAE 20W/30
- Wysokiej jakości urządzenie do szybkiego i łatwego ścinania gałęzi w trudno dostępnych miejscach
- Posiada dwusuwowy silnik benzynowy o pojemności skokowej 25,4 cm3
- Łatwa obsługa i obsługa maszyny dzięki wielofunkcyjnemu uchwytowi
- Boczna pozycja śruby napinającej łańcuch
- Dodatkowy pasek na ramię zapewnia dłuższe zmęczenie -darmowe działanie
| Długość szyny prowadzącej | 25 cm |
| Znamionowa moc wejściowa | 700 b> W |
| Typ napięcia znamionowego | Benzyna |
| Hamulec czas reakcji | 0,14 s |
| Rozmiar łańcucha | 1,3 mm |
| Maksymalna pojemność zbiornika oleju | 120 ml |
| Prędkość łańcucha | 10,8 m/s |
| Podziałka łańcucha | 3/8 cale |
| Liczba jednostek prowadzących | 39 |
Wyposażenie:
| Przedłużenie | 1 szt. |
| Prowadnica | 1 szt. |
| Łańcuch | 1 szt. |
| Pojemnik | 1 szt. |