Pilnik diamentowy igiełkowy kwadratowy 16cm ziarno 120-140 Kennedy KEN0330100K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik diamentowy igiełkowy kwadratowy 16cm ziarno 120-140| Kennedy KEN0330100K KEN-033-0100K
Pilniki dostępne w siedmiu kształtach i dwóch rozmiarach. Oferują rozwiązanie problemu gdzie twardość materiału czyni konwencjonalne pilniki bezużytecznymi.
Obłożony starannie dobranym diamentowym nasypem, ziarno 120 - 140.
Zastosowanie:
- węglik spiekany
- stal
- szkło
- włókno szklane
- hartowana stal
- stal nierdzewna
- tytan
- itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140026681 |
| eCl@ss Code | 21042190 |
| Grain | 120/140 |
| Waga całkowita | 0.018 |
| Supplier Part No. | 0330100K |
| Typ | Kwadrat |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| Waga | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 160mm 6-1/2" |
| Typ | Kwadrat |
| Waga | 10g |
| Ziarno | 120/140 |
| Materiał rękojeści | Tworzywo |
SM.CK016,51ZLNE