Pilnik igiełkowy nacięcie nożowy 0 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315600K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie nożowy 0 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315600K
Kennedy KEN-031-5600K
KEN0315600K
Pilnik igiełkowy ręczny nożowy, nacięcie 0, 14cm (5.1/2")
KEN-031-5600K
SM.CK016,7,7ZLNE
Dostępne w 14cm i 16cm długościach i w kompletnej gamie kształtów. Wykonano zgodnie z: BS 498:1990.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.005 |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0315600K |
| EAN13 Barcode | 5036140064010 |
| Typ nacięcia | 1 |
| Długość całkowita | 5 1/2" cal |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Waga | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 140mm 5-1/2" cal |
| Typ | Knife |
| Typ nacięcia | Cut 0 |
| Standard, norma | BS 498:1990. |
| Handle Material | Metal |