Pilnik igiełkowy nacięcie warding 2 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315720K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie warding 2 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315720K
Kennedy KEN-031-5720K
KEN0315720K
KC-016,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140064058 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Długość całkowita | 5 1/2" cal |
| Waga całkowita | 0.005 |
| Oznaczenie | KEN-031-5720K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111925 |
| Waga | 70 g |