Pilnik kwadratowy drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307410K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307410K
Kennedy KEN-030-7410K
KEN0307410K
KC-016,29,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091597 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.34 |
| Oznaczenie | KEN-030-7410K |
| Type | Square |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 3.20 kg |