Pilnik kwadratowy średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302420K
Kennedy KEN-030-2420K
KEN0302420K
Pilnik przemysłowy kwadratowy średni 6"(150mm)
KEN-030-2420K
SM.CK016,12,4ZLNE
Kwadratowe (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, płaszczyzny zbieżne do punktu. Do równania prostokątnych otworów i wewnętrznych rogów. Preferowane do płaskich powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090750 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.035 |
| Supplier Part No. | 0302420K |
| Typ | Kwadrat |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.40 kg |