Pilnik obrotowy 10mm x19mm węglikowy cylindryczny zaokrąglone czoło York Abrasives YRK2101246K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 10mm x19mm węglikowy cylindryczny zaokrąglone czoło York Abrasives YRK2101246K
York Abrasives YRK-210-1246K
YRK2101246K
SM.CK016,60,6ZLNE
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzonek, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | York Abrasives |
| Cut No. | 6 |
| Cut Type | Double Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140217027 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Diameter | 10 mm |
| Head Length | 19 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Ball Nosed |
| Included Angle | |
| Długość całk. | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Sup. Part No. | YRK-210-1246K |
| UNSPSC Code | 23251706 |