Pilnik obrotowy 12mm x32mm płomieniowy węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2102320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
160,80 zł
Cena regularna:
130,73 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 12mm x32mm płomieniowy węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2102320K
Kennedy KEN-210-2320K
KEN2102320K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK., PLOMIENIOWY, 12x32mm, LAMACZ WIOROW Kennedy
KEN-210-2320K
SM.CK016,177,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Płomieniowy
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140099463 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 12 mm |
| Head Length | 32 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Flame |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 75 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2102320K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Łamacz wióra |
| Head Diameter | 12mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 75mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 32mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Flame |