Pilnik obrotowy 5mm AR50 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109150K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 5mm AR50 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109150K
York Abrasives YRK-210-9150K
YRK2109150K
KC-016,10,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 | 5036140217942 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Diameter | 5mm |
| Head Length | 10 mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Cylindrical Ball End |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.004 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-9150K |
| UNSPSC | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Single Cut |
| Head Diameter | 5mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 45mm |
| Numer produktu | AR50 |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 10mm |
| Liczba elementów | |
| Head Material | |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Shape | Cylindrical Ball End |