Pilnik obrotowy 6,3mm x9,5mm węglikowy owalny York Abrasives YRK2105166K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 6,3mm x9,5mm węglikowy owalny York Abrasives YRK2105166K
York Abrasives YRK-210-5166K
YRK2105166K
Pilnik obrotowy węglikowy, owalny 6.3x9.5mm York Abrasives YRK2105166K
YRK-210-5166K
SM.CK016,48,9ZLNE
Owalne (łezka)
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23251706 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2105166K |
| EAN13 Barcode | 5036140217362 |
| Cut No. | 6 |
| Head Length | 10 mm |
| Head Diameter | 6 mm |
| Cut Type | Double Cut |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Oval |
| Head Material | Węglik |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Included Angle |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 6 - Double Cut |
| Head Diameter | 6.3mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 45mm |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 9.5mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Oval |