Pilnik okrągły drobny 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306210K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły drobny 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306210K
Kennedy KEN-030-6210K
KEN0306210K
Pilnik przemysłowy okrągły drobny 10"(250mm)
KEN-030-6210K
KC-016,19,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091290 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Oznaczenie | KEN-030-6210K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 1.30 kg |