Pilnik okrągły średni 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły średni 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307220K
Kennedy KEN-030-7220K
KEN0307220K
Pilnik przemysłowy okrągły średni 12"(300mm)
KEN-030-7220K
SM.CK016,24,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091542 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całk. | 12" cal |
| Długość całk. | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.235 |
| Sup. Part No. | KEN-030-7220K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111920 |
| Waga | 2.40 kg |