Pilnik okrągły zdzierak gruby 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306230K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły zdzierak gruby 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306230K
Kennedy KEN-030-6230K
KEN0306230K
Pilnik przemysłowy okrągły gruby 10"(250mm)
KEN-030-6230K
SM.CK016,16,9ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091313 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całk. | 10" cal |
| Długość całk. | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.125 |
| Sup. Part No. | KEN-030-6230K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111919 |
| Waga | 1.25 kg |