Pilnik płaski średni 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski średni 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309120K
Kennedy KEN-030-9120K
KEN0309120K
Pilnik przemysłowy płaski średni 16"(400mm)
KEN-030-9120K
SM.CK016,45,6ZLNE
Płaskie (Podwójnie nacinane) - Brzegi ciosane ku przodowi. Zastosowanie jak przy pilnikach ręcznych. Preferowany w miejscach trudno dostępnych. Używany do stali, żelaza itp. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091849 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 16" cal |
| Długość całkowita | 405 mm |
| Waga całkowita | 0.815 |
| Supplier Part No. | 0309120K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 10.20 kg |