Pilnik półokrągły drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307310K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307310K
Kennedy KEN-030-7310K
KEN0307310K
Pilnik przemysłowy półokrągły drobny 12"(300mm)
KEN-030-7310K
SM.CK016,42,3ZLNE
Półokrągłe (Podwójnie nacinane) - Brzegi i płaszczyzny zbieżne do punktu. Podwójna użytecznośc; skuteczne do wklęsłych oraz płaskich powierzchni. Do szybkiego szlifowania metalu. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.
Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091566 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.42 |
| Supplier Part No. | 0307310K |
| Typ | Half Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 4.60 kg |