Pilnik ręczny średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304020K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304020K
Kennedy KEN-030-4020K
KEN0304020K
Pilnik przemysłowy ręczny średni 8"(200mm)
KEN-030-4020K
KC-016,14,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090934 |
| ecl@ss | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Oznaczenie | KEN-030-4020K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111920 |
| Waga | 1.75 kg |