Pilnik rzeźbiarski 984-150mm nacięcie 2 formierski jubilerski Kennedy KDY0318740K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik rzeźbiarski 984-150mm nacięcie 2 formierski jubilerski Kennedy KDY0318740K
Kennedy KDY-031-8740K
KDY0318740K
984-15CM CUT 2 DIEMAKERSRIFFLER FILE Kennedy KDY0318740K
KDY-031-8740K
SM.CK016,66,3ZLNE
Forma szwajcarska
Dostępne w szerokiej gamie kształtów, 15 cm pilniki są używane przez jubilerów, złotników, grawerów itp. Wszystkie są dwustronnie zakończone z jednakowym cięciem po obu stronach.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111945 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0318740K |
| EAN13 Barcode | 5036140226098 |
| Style Number | 984 |
| Waga | 100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Illustration | |
| Długość całk. | 150 mm |
| Product Number | |
| Type | 984 |
| Waga | 10g |
| Typ nacięcia | Cut 2 |