Pilnik trójkątny drobny 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306510K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny drobny 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306510K
Kennedy KEN-030-6510K
KEN0306510K
SM.CK016,25,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091382 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całk. | 10" cal |
| Długość całk. | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.155 |
| Type | 3 Square |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111921 |
| Waga | 1.85 kg |