Pilnik trójkątny zdzierak gruby 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307530K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny zdzierak gruby 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307530K
Kennedy KEN-030-7530K
KEN0307530K
SM.CK016,33,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091641 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całk. | 12" cal |
| Długość całk. | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.45 |
| Sup. Part No. | KEN-030-7530K |
| Type | 3 Square |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111919 |
| Waga | 4.55 kg |