Pistolet odmuchowy pneumatyczny 100mm Kennedy KEN2595050K KEN-259-5050K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet odmuchowy pneumatyczny 100mm Kennedy KEN2595050K KEN-259-5050K
Kennedy KEN-259-5050K
Pistolet odmuchowy pneumatyczny 100mm
KEN-259-5050K
Opis produktu
Solidne wykonane z odlewu chromo-niklowanego, co zapewnia długą żywotność. Zestaw zawiera dodatkowy zawór bezpieczeństwa. Dysza: 1/4” NPT . Standardowe ciśnienie pracy z zaworem bezpieczeństwa wynosi: 90PSI, bez zaworu nie więcej niż 30PSI.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140005655 |
| Długość całkowita | 160 |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Szerokość całk. | 140 |
| Supplier Part No. | 2595050K |
| UNSPSC Code | 27131502 |
| Waga elementu | 140 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model, kod produktu | AT1073 |
| Suitable for use with | Air |
| Temperature Range | 0 to 80°C degree Celsius |
| Nozzle Type | Conical Nozzle Safety Nozzle |
| Handle Material | Die-Cast Alloy |
| Air Inlet Size | 1/4" NPT |
| Workplace Application | Industrial Workshop |
| Maximum Inlet Air Pressure | 6.2 BAR bar 90 PSI pounds per square inch |
| Grip Style | Palm |
| Air Flow | 240 L/min litres per minute 8.9 CFM cubic feet per minute |
| Inner Valve Material | Stal |
KEN2595050K
PISTOLET ODMUCHOWY PNEUMATYCZNY 100mm Kennedy
KEN-259-5050K
SM.CK016,21,1ZLNE
Narzędzia Cromwell