Plastikowy pojemnik MTL1 zielony magazynowy do składowania Matlock MTL4041010G
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL1 zielony magazynowy do składowania Matlock MTL4041010G
Matlock MTL-404-1010G
MTL4041010G
Plastikowy pojemnik do składowania MTL1 zielony Matlock MTL4041010G
MTL-404-1010G
SM.CK016,8,6ZLNE
Wykonane z wysoko odpornego polipropylenu. Dopasowane do standardowego panelu metalowego, możliwość ł...czenia elementów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Matlock |
| Kolor | Green |
| Wymiary | No.1 |
| EAN13 Barcode | 5036140151321 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 80 mm |
| Długość | 163 mm |
| Supplier Part No. | 4041010G |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 104 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 163mm |
| Wysokość całkowita | 80mm |
| Szerokość całk. | 104mm |
| Numer produktu | MTLNO.1 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |