Plastikowy pojemnik MTL4 niebieski magazynowy do składowania Matlock MTL4041040B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL4 niebieski magazynowy do składowania Matlock MTL4041040B
Matlock MTL-404-1040B
MTL4041040B
Plastikowy pojemnik do składowania MTL4 niebieski Matlock MTL4041040B
MTL-404-1040B
SM.CK016,64,2ZLNE
Wykonane z wysoko odpornego polipropylenu. Dopasowane do standardowego panelu metalowego, możliwość ł...czenia elementów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 12 |
| Producent | Matlock |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | No.4 |
| EAN13 Barcode | 5036140151475 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 184 mm |
| Długość | 425 mm |
| Supplier Part No. | 4041040B |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 280 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 425mm |
| Wysokość całkowita | 184mm |
| Szerokość całk. | 280mm |
| Numer produktu | MTLNO.4 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |