Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041010Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041010Y
Senator SEN-404-1010Y
SEN4041010Y
SEN1 PLASTIC STORAGE BINYELLOW Senator SEN4041010Y
SEN-404-1010Y
SM.CK016,5ZLNE
Bardzo wytrzymałe pojemniki do przechowywania wyprodukowane są z polipropylenu i posiadają uchwyty etykiet. Przeznaczone są do składowania lub przechowywania części. Pojemniki mogą stać samodzielnie, być zagnieżdżane jeden na drugim lub wisiec na panelach ściennych do zawieszania pojemników, co pozwala stworzyć system magazynowania w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb. Dostępne w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach: niebieski i czerwony.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 35 |
| Producent | Senator |
| Kolor | Żółty |
| EAN13 Barcode | 5036140293557 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 75 mm |
| Długość | 165 mm |
| Numer produktu | Sen1 |
| Supplier Part No. | SEN-404-1010Y |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 110 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | (Sen1) 165mm |
| Wysokość całkowita | (Sen1) 75mm |
| Szerokość całk. | (Sen1) 110mm |
| Numer produktu | 75x110x165 YELLOW |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |