Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041040Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041040Y
Senator SEN-404-1040Y
SEN4041040Y
SEN3A PLASTIC STORAGE BIN YELLOW Senator SEN4041040Y
SEN-404-1040Y
SM.CK016,29,3ZLNE
Bardzo wytrzymałe pojemniki do przechowywania wyprodukowane są z polipropylenu i posiadają uchwyty etykiet. Przeznaczone są do składowania lub przechowywania części. Pojemniki mogą stać samodzielnie, być zagnieżdżane jeden na drugim lub wisiec na panelach ściennych do zawieszania pojemników, co pozwala stworzyć system magazynowania w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb. Dostępne w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach: niebieski i czerwony.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Senator |
| Kolor | Żółty |
| EAN13 Barcode | 5036140293632 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 165 mm |
| Długość | 350 mm |
| Numer produktu | Sen3A |
| Supplier Part No. | SEN-404-1040Y |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 165 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | (SEN3A) 350mm |
| Wysokość całkowita | (SEN3A) 165mm |
| Szerokość całk. | (SEN3A) 220mm |
| Numer produktu | 350x220x165 YELLOW |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |