Platforma do wózków widłowych Matlock MTL9851430A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$2,890.35
Cena regularna:
$2,349.87
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ACCESS PLATFORM FOR FORKLIFT TRUCK Matlock MTL9851430A
Matlock MTL-985-1430A
MTL9851430A
ACCESS PLATFORM FOR FORKLIFT TRUCK Matlock
MTL-985-1430A
SM.CK016,5000ZLNE
Narzędzia Cromwell
Platforma transportowa nie stanowi całości zespołu transportowego. Wyposażona jest w wyprofilowane prowadnice w dolnej części. Spełnia wymagania dokumentu: HSE Świadectwo dowodzenia PM28 (Wydanie 3, Grudzień 2005). Platforma zapewnia
ekonomiczny i bezpieczny sposób wykonywania nie rutynowych prac konserwacyjnych. Nośność platformy wynosi 200 kg lub jeden mężczyzna z zestawem narzędzi. Punkty mocowania platformy zapewniają bezpieczeństwo pracy w klatce, pod warunkiem, że mocowanie jest wykonane poprawnie. Może być przenoszona wózkiem widłowym. Platforma jest wykonana ze stali i pomalowana na żółto.
Dane techniczne: 800 x 800mm, kosz transportowy wyposażony w wyprofilowane prowadnice. Na końcach prowadnic znajdują się ograniczniki blokujące posuw wideł wózka. Przedni pręt, który stanowi bramę jest podnoszony. Przednia część posiada punkt mocowania. Waga: 68kg. Wymiary wideł: 170 x 70mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Carry Basket Length | 800 mm |
| Carry Basket Width | 800 mm |
| Opis | Access Platform |
| EAN13 Barcode | 5036140327900 |
| eCl@ss Code | 21100801 |
| Fork Length | 170 mm |
| Fork Width | 70 mm |
| Supplier Part No. | 9851430A |
| UNSPSC Code | 24101629 |
| Weight each (kg) | 68 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Wymiary | 950mm x 950mm |
| Materiał | Welded Steel |
| Długość całkowita | 950mm |
| Szerokość całk. | 950mm |
| Numer produktu | IAP-6 |
| Waga | 68kg |
| Standard, norma | HSE Guidance Note PM28 |
| Load Bearing Capacity | 250kg |
| Fork Pocket Width | 150mm |
| Fork Pocket Height | 50mm |
| Fork Pocket Spacing | 375mm |