Płytka skrawająca SDMT 12T308 QX530 Yamaloy YML1204280E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SDMT 12T308,QX530 Yamaloy YML1204280E
Yamaloy YML-120-4280E
YML1204280E
Płytka skrawająca SDMT 12T308,QX530 Yamaloy YML1204280E
YML-120-4280E
SM.CK016,40,3ZLNE
TPKN
Gatunki płytek - wybór
K20 gatunek płytki niepokrywany. Przeznaczony do żeliwa, aluminium, innych nieżelaznych materiałów wliczając stopy tytanu i niklu.
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
QP40 (P40) Niepokrywany. Do obróbki zgrubnej, średniej i wykończającej twardych i nierdzewnych stali z możliwością przerywanej pracy.
QX530 (P20 - P40, M20 - M30) Pokrywane. Dobry gatunek do zgrubnej obróbki stali. Zalecany do szerokiej gamy stali, staliwa i stali nierdzewnych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | |
| Clearance Angle | 15 ° |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 0.8 mm |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140212206 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Multilayer MT-TiCN+Al2O3+ TiC+TiN |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Rozmiar płytki | 12T308 |
| Typ płytki | SDMT |
| ISO Category Grade | P;M |
| ISO Cut | P20 to P40; M20 to M30 |
| ISO Designation | SDMT 12T308 |
| Manufacturer Grade | QX530 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Cast Steel; Stainless Steel |
| Zastosowanie, frezowanie | Roughing |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-4280E |
| Grubość | 3.97 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.8mm |
| Rozmiar płytki | 12T3 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 3.97mm |
| Typ płytki | SDMT |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | M P |
| ISO Cut | M20 to M30 P20 to P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Steel Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 15 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | TiCN+Al2O3+TiN |
| Manufacturer Grade | QX530 |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | |
| ISO Designation | SDMT 12T308 |