Pobijak gumowy 24oz z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5259180K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pobijak gumowy 24oz z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5259180K
Kennedy KEN-525-9180K
POBIJAK gumowy, Trzonek hikorowy 24oz
KEN-525-9180K
Opis produktu
Miękko zakończony obijak do użytku w miejscach, gdzie stalowy młotek mógłby uszkodzić powierzchnię. Zapewnia zarówno delikatne jak i solidne uderzenie z delikatnym odbiciem. Solidny trzonek z drewna hikorowego.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113381 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Handle Length | 263mm |
| Handle Material | Wood |
| Head Colour | Black |
| Head Diameter | 65mm |
| Head Length | 110mm |
| Head Material | Rubber |
| Head Shape | Cylindrical |
| Waga obucha, głowicy | 24 oz. |
| Długość całk./opak. | 300mm |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5259180K
POBIJAK GUMOWY, TRZONEK HIKOROWY 24oz Kennedy
KEN-525-9180K
SM.CK016,33,8ZLNE
Narzędzia Cromwell