Podkładka okrągła FC22 50mm DIA.x 10mm Indexa IND4252845T PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podkładka okrągła FC22 50mm średnica 10mm Indexa IND4252845T
Indexa IND-425-2845T
IND4252845T
Podkładka okrągła FC22 50mm średnica 10mm Indexa IND4252845T
IND-425-2845T
SM.CK016,40,4ZLNE
Do użytku z komponentami zacisków do zwiększania wysokości lub wydłużania długości.
Materiał: stal węglowa.
Twardość : HRC 40.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153402 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4252845T |
| EAN13 Barcode | 5036140086029 |
| Numer produktu | FC220716 |
| Waga elementu | 350 g |
| Wymiar C | 17 mm |
| Wymiar B | 10 mm |
| Wymiar A | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 50 mm |
| B | 10 mm |
| C | 17 mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT22-1710 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish |