Podnośnik przyssawkowy 120mm 70kg podwójny chwytak do szyb Kennedy KEN5032640K KEN-503-2640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
72,12 €
Cena regularna:
58,64 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik przyssawkowy 120mm 70kg podwójny chwytak do szyb Kennedy KEN5032640K KEN-503-2640K
Kennedy KEN-503-2640K
Podnośnik PRZYSSAWKOWY podwójny 120mm (70KG)
KEN-503-2640K
Opis produktu
Solidne podnośniki posiadają gumowe przyssawki, które nie uszkodzą powierzchni podnoszonych detali. Do podnoszenia szkła, marmuru, granitu, plastiku i innych gładkich materiałów.Pojedynczy (VLS045) 100mm średnica powierzchni ssącej. Maks. udźwig: 45kgs.
Podwójny (VLD070) 2x120mm średnica powierzchni ssącej. Maks. udźwig: 70kg.
Potrójny (VLT070) 3x120mm średnica powierzchni ssącej. Maks. udźwig: 110kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Cups | 2 x 12cm |
| EAN13 Barcode | 5036140015388 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Max Lift | 70 kg |
| Model Number | VLD070 |
| Głębokość całk. | 900 |
| Długość całkowita | 340 |
| Waga całkowita | 0.744 |
| Szerokość całk. | 123 |
| Supplier Part No. | 5032640K |
| UNSPSC Code | 27141000 |
| Waga | 745 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre |
| Cup Diameter | 120 mm |
| Długość | mm |
| Max Lift | 70kg |
| Model, kod produktu | VLD070 |
| Typ produktu | Suction Cup |
| Waga | 744g |
| Liczba elementów | Pair Cups (2) |
| Includes | Tool only |
| Tool Material | Metal |
| Air Pressure | psi pounds per square inch bar bar |
| Tool Application | Windscreen |
| Additional Features | Can be used for pulling out dents Fitted with a rubber suction |
| Number of Cups | 2 |
KEN5032640K
PODNOSNIK PRZYSSAWKOWY PODWOJNY 120mm (70KG) Kennedy
KEN-503-2640K
SM.CK016,171,8ZLNE
Narzędzia Cromwell