Pogłębiacz 10mm walcowo-czołowy HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213580K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 10mm walcowo-czołowy HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213580K
Specyfikacja pogłębiacza:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar śruby | 5mm |
| Producent | Sherwood |
| Średnica robocza | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140162341 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Głębokosć całk./opak. | 16 |
| Długość całk./opak. | 82 |
| Waga całkowita | 0.032 |
| Szerokość całk./opak. | 16 |
| Pilot | 5.3mm |
| Nr produktu | SHR-021-3580K |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 10g |
Sherwood SHR-021-3580K
SHR0213580K
Pogłębiacz walcowo-czołowy HSS-Co 5% 5mm SHR0213580K
SHR-021-3580K
SM.CK016,79,5ZLNE