Pogłębiacz 3/4" 90 stopni HSS Sherwood SHR0209200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 3/4" 90 stopni HSS Sherwood SHR0209200K
Sherwood SHR-020-9200K
SHR0209200K
3/4"x90ST POGŁĘBIACZ HSS Sherwood
SHR-020-9200K
SM.CK016,53,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Gama jakościowych jednoostrzowych pogłębiaczy dostępnych w dziewięciu indywidualnych rozmiarach i jako zestaw pięciu sztuk do operacji gratowania i fazowania większości metali i tworzyw sztucznych. Wykonane ze stali szybkotnącej celem uzyskania dobrej trwałości i wydajności. Wewnętrzny Kąt 90°.Zestaw 5-sztukowy zawiera:
1/4", 3/8", 1/2", 3/4" i 1".
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 3/4" calowe |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 3/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140253247 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba rowków | 1 |
| Długość całk./opak. | 2 3/4" calowe |
| Średnica chwytu | 1/2" calowe |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | BS328:Part 5:1983 |
| Nr produktu | . |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Single Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |