Pogłębiacz 9,5mm stożkowy wieloostrzowy 3/8" 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0202040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 9,5mm stożkowy wieloostrzowy 3/8" 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0202040K
Sherwood SHR-020-2040K
SHR0202040K
Pogłębiacz wieloostrzowy, chwyt prosty, KSZTALT ROZY 3/8"x90 ST SHR0202040K
SHR-020-2040K
SM.CK016,36,8ZLNE
Opis produktu
Kształt różyKąt 90°. Długość całkowita: 52mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 9.5mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 9.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140161962 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 6 |
| Głębokosć całk./opak. | 16 |
| Długość całk./opak. | 55 |
| Waga całkowita | 0.011 |
| Szerokość całk./opak. | 16 |
| Średnica chwytu | 4.8mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | SHR-020-2040K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |