Pokrętło do gwintowników 1,5-4,6mm typ T kompaktowe Kennedy KEN5188800K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło do gwintowników 1,5-4,6mm typ T kompaktowe Kennedy KEN5188800K
Kennedy KEN-518-8800K
Pokrętło do gwintowników KOMPAKTOWE 1.5-4.6mm
KEN-518-8800K
Opis produktu
Wykonane z ciągliwej stali z radełkowaną nakrętką zapewniającą mocny chwyt gwintownika podczas cięcia.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Wrench Długość całk. | 72mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Compatible Tap Wrench | |
| Die Stock Długość całk. | |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529 |
| Kod EAN13 | 5036140002623 |
| Kod eCl@ss | 21020301 |
| Zawiera | |
| Maximum Square Size | 9mm |
| Maximum Rozmiar gwintu | 1.5mm |
| Minimum Rozmiar gwintu | Pieces |
| Liczba sztuk lub elementów | 1 |
| Outside Diameter | |
| Głębokosć całk./opak. | 13 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 0.058 |
| Szerokość całk./opak. | 13 |
| Square Size | 1.5 to 4.6mm |
| Nr produktu | KEN-518-8800K |
| Tap Wrench Type | Straight-handle Bar |
| T-Handle Adjustability | Sliding Handle |
| T-Handle Length | |
| Typ | Tap Wrench |
| Kod UNSPSC | 27111720 |
| Wrench Body Length |
KEN5188800K
POKRETLO DO GWINTOWNIKOW KOMPAKTOWE 1.5-4.6mm Kennedy
KEN-518-8800K
SM.CK016,46ZLNE
Narzędzia Cromwell