Pokrętło przegubowe 9", 3/8" Yamoto YMT5825060K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło przegubowe 9", 3/8" Yamoto YMT5825060K
Yamoto YMT-582-5060K
YMT5825060K
POKRETLO PRZEGUBOWE 9", 3/8" Yamoto
YMT-582-5060K
SM.CK016,37,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowane wykończenie. Uchwyt w stylu amerykańskim.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| Drive | 3/8" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140213098 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Długość całkowita | 225 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-5060K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 310 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grip | Stal |
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 225mm |
| Typ produktu | Swivel Handle |
| To suit Ratchet Number | |
| Waga elementu | 310g |
| Size System | |
| Drive Size | 3/8" cal |