Pokrętłoz przetyczką 1/2" typu T Yamoto YMT5826370K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przesuwany uchwyt 1/2" typu T do kluczy Yamoto YMT5826370K
Yamoto YMT-582-6370K
YMT5826370K
SLIDING T-HANDLE 1/2" SQ. DRIVE Yamoto
YMT-582-6370K
SM.CK016,38,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Końcówka napędowa 1/2". Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, całkowicie polerowane. Przesuwna końcówka napędowa zapewnia różne opcje użycia w ograniczonej przestrzeni.
Długość całkowita 250 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140301474 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-6370K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 250mm 10" cal |
| Typ produktu | Sliding 'T' Handle |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Drive Size | 1/2" cal |