Pomocnicze uchwyty podtrzymujące Kennedy KEN5161800K KEN-516-1800K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pomocnicze uchwyty podtrzymujące Kennedy KEN5161800K KEN-516-1800K
Kennedy KEN-516-1800K
POMOCNICZE uchwytY PODTRZYMUJACE
KEN-516-1800K
Opis produktu
Idealny przyrząd do precyzyjnego lutowania, prowadzenia przewodów i prac modelarskich. Wyposażony jest w 10 ruchomych złączy (przegubów) pozwalających na dowolne ustawianie. Powiększenie 2,5 x, średnica 50 mm. Dwa sprężynowe klipsy typu krokodylek do przytrzymywania obiektów o grubości do 8 mm. Masywna żeliwna podstawa zapewniająca stabilność. Wszystkie części metalowe są chromowane i odporne na korozję.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140035126 |
| eCl@ss Code | 21089290 |
| Magnification | 2.5x |
| Mirror Diameter | 50 mm |
| Głębokość całk. | 58 |
| Długość całkowita | 245 |
| Waga całkowita | 0.505 |
| Szerokość całk. | 185 |
| Supplier Part No. | 5161800K |
| UNSPSC Code | 23271712 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| For Use With | |
| Funnel Bore Diameter | mm |
| Wysokość | mm |
| Jaw Capacity | mm |
| Długość | mm |
| Magnification | 2.5x |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | |
| Szerokość | mm |
| Mirror Diameter | 50 mm |
KEN5161800K
POMOCNICZE UCHWYTY PODTRZYMUJACE Kennedy
KEN-516-1800K
SM.CK016,36,9ZLNE
Narzędzia Cromwell