Poziomica 600mm 24" aluminiowa Kennedy KEN5103740K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
600mm/24" I-BEAM SPIRITLEVEL Kennedy KEN5103740K
KEN-510-3740K
Industrial I-Beam Spirit Levels
Lightweight aluminium body with powder coat finish. 1 horizontal, 2 plumb vials. Shock absorbing end caps. Milled working faces for precise measurement. Beam structure makes it strong and durable. Rule scale for ease of marking out.
Accuracy: 1.0mm/m
Available in sizes: 300mm/12", 400mm/16", 600mm/24", 900mm/36", 1000mm/40", 1200mm/48"
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140258891 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Supplier Part No. | 5103740K |
| UNSPSC Code | 27111802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Non-magnetic |
| Number of Vials | 3 |
| Długość całkowita | 600mm 24" cal |
| Szerokość całk. | mm |
| Accuracy | 1.0mm/m |
| Body Material | Aluminium |
| Wykończenie, powłoka | Powder Coat Finish |
| Kolor obudowy, korpusu | Czerwony |
| Level Type | I-beam Level |
| Vial Type | Horizontal Vertical |
| Vial Visibility | Front Viewing Top Viewing/Upside-down Viewing |
| Vial Material | Acrylic |
| Level Features |